Elementor #670

تشک کینگ

آیا اکنون که در حال خواندن اسن مطلب می باشید ، می خواهد از تشک کینگ خریداری نمایید ؟ آیا به این فکر کرده اید که چه نوع تشکی از محصولات تشک کینگ برای شما مناسب است ؟ آیا می دانستید که شما برای انتخاب و تهیه تشک می توانید از سایت ایران تشک دیدن نمایید ؟

تشک ها از نظره ساز و ابعاد در دسته های مختلفی تقسیم شده اند می توان یک از دسته های پر استفاده و پر کاربد به دسته بندی و سایز تشک کینگ اشاره کرد .

تشک کینگ از جمله تشک هایی است که متناسب برای اتاق خواب زوجین می باشد ابعاد این تشک در حالت استاندارد و مقیاس جهانی در ابعاد 193 سانتی متر عرض و 203 سانتی متر طول آن می باشد.

همچنین می توان از تشک کینگ به عنوان تشک برای نگهداری نوزاد نیز بخاطر داشتن ابعاد بزرگ استفاده کرد .

آیا هنوز می خواهید که به انتخاب و تهیه تشک کینگ بپردازید ؟ با ما همراه باشید تا انواع آن را برای شما شرح دهیم هم چنین ویژگی یک تشک خوب را برای شما توضیح دهیم .

تشک چیست ؟

تشک به عنوان یکی از لوازم راحتی ما در زمان خواب به شمار می آید . ما بعد از یم روز پر کار و خسته کننده ف باید حتما در زمان خواب ، از راحتی لازم بر خور دار باشیم تا بعد از بیدار شدن ، دچار درد های عضلانی و یا گرفتگی ستون فقرات و کمر نشویم .

به همین خاطر انتخاب یک تشک خوب ، یکی از لازمه های مهم روز مره می باشد . علاوه بر این که خوابی خوش را برای ما به ارمغان می آورد ، دیگر نیاز نیست که ما مجبور شویم به طور سالانه ف تشک خود را تعویض نماییم .

 در زمان خرید تشک باید به نکاتی توجه نماییم که تشک کینگ ، این امکان را برای ما فراهم آورده است تا کلیه ویژگی های خوب یک تشک مناسب را کنار هم داشته باشیم و در زمان خواب ، خوابی راحت داشته باشیم .

محصولی با شرایط مورد نظر یافت نشد.

یک تشک خوب باید دارای ویژگی هایی نظیر : دوام ، راحتی ، فنر مناسب و غیر قابل ارتعاش ، اسفنج مناسب با تراکم مورد نیاز ، فضا و جای گیری استاندارد ، ارتفاع استاندارد و مموری فوم مرغوب باشد .

دوام یکی از ویژگی هایی است که ارتباط مستقیم با مرغوبیت متریال تشک دارد . هر چه متریال به کار رفته در ساخت و تولید تشک با کیفیت تر باشد ، دوام تشک بیش تر است . هم چنین متریال ، نیز تاثیر مستقیمی بر راحتی تشک دارد . که تشک کینگ از این ویژگی نیز بر خوردار می باشد .

فنر به کار رفته در تشک کینگ ، منفصل بوده و هیچ ارتعاشی در زمان غلت خوردن از خود تولید نمی نماید . اسفنج به کار رفته در تشک کینگ از تراکم خوبی بر خوردار است . البته لازم به ذکر است که تراکم تشک بسته به نوع کار بری آن متفاوت است .

ارتفاع تشک ، کاملا بستگی به کلیه لایه هایی دارد که در تشک به کار رفته است . در واقع هر چه ارتفاع تشک بیش تر باشد ، لایه های به کار رفته در ساخت و تولید تشک بیش تر می باشد .

سایز تشک باید کاملا استاندارد باشد تا ما به راحتی بتوانید در هنگام خواب بر روی آن غلت بخوریم . در صورتی که فضای مناسبی در زمان خواب برای ما نداشته باشد ، امکان دارد که ما دچار درد های مفاصل شویم.

مموری فوم ، یکی دیگر از متریال یک تشک خوب به شمار می رود . مموری فوم به طوری در ساخت و تهیه تشک به کار می رود . مموری فوم به کار رفته در تشک ، به صورتی می باشد که فرم بدن را به خود گرفته و در صورت بر داشتن ناحیه فشار ، به حالت و شکل اولیه خود باز می گردد .

انواع تشک های موجود در بازار کالای خواب و سایت ایران تشک ، بر اساس متریال و نوع کار بردشان:

هر تشک با متریالی منحصر به فرد ساخته می شود و بسته به نوع متریال خود ، کار برد متفاوتی دارد. مصرف کننده نیز با توجه به نیاز خود ، تشک مورد نظرش را انتخاب می نماید :

1.    تشک فنری

2.    تشک طبی فنری

3.    تشک آبی

4.    تشک طبی

5.    تشک بادی

شما به عنوان یک مصرف کننده ، می توانید بر حسب نیاز خود هر یک از تشک های نام برده شده را انتخاب نمایید . سایت ایران تشک کلیه تشک هایی که در بازار موجود می باشد را برای شما جمع آوری نموده است تا به راحتی بتوانید بر اساس نیاز خود ، آن را انتخاب و تهیه نمایید .

انواع تشک کینگ :

تشک کینگ ، بسته به نوع متریال ، به تولید انواع مختلفی از تشک ها پر داخته است که می خواهیم در این بخش شما را با انواع آن ها آشنا سازیم :

1.    تشک های فنری

تشک های فنری ، با استفاده از فنر ساخته شده اند . فنر های منفصل به کار رفته در این تشک ها ، در زمان خواب ، آرامش و راحتی را برای شما به ارمغان می آورد .

2.    تشک های اسفنجی یا تشک های طبی

اسفنج ، یکی از متریال هایی است که در کلیه تشک های به کار می رود ، اما بسته به میزان تراکم اسفنج ، نوع مصرف تشک نیز متفاوت می باشد. در ساخت و تهیه تشک های اسفنجی از به هیچ عنوان از فنر استفاده نمی شود .

لازم به ذکر است که هر چه اسفنج به کار رفته در تشک ، متراکم تر باشد ، تشک طبی تر می باشد .

3.    تشک های فنر منفصل :

تشک های فنر منفصل ، یکی دیگر از محصولات تشک کینگ می باشد . فنر های استفاده در تشک های فنر منفصل ، در واقع جایگزین همان فنر های متصل هستند با این تفاوت که با وارد شدن نیرو توسط بدن ، شکل و فرم بدن را به خود می گیرد و چس از حذف نیرو ، به حالت اولیه خود بر می گردد. 

هچنین ایران تشک نمایندگی برند های تشک های زنیت ، رویا ، رویال ، ویستر و جندین برند معتبر دیگر نیز می باشد .